نحوه کار با شمال فایل

جستجوی ملک

اگر در جستجوی ملک هستید، می‌توانید با انتخاب استان ، شهر ، محله و روستای موردنظر و انتخاب نوع ملک از قبیل ، ویلا ، آپارتمان، املاک اداری و تجاری و همچنین انتخاب نوع معامله از قبیل خرید ویا اجاره یا اجاره روزانه ملک موردنظر خود در شمال کشور را بیابید.

ورود / ثبت نام

جهت ثبت آگهی یا ثبت آژانس در سایت ابتدا باید با شماره موبایل خود در سایت ثبت نام کنید. برای این کار روی قسمت ورود/ثبت نام در منوی حساب کاربری بالای صفحه کلیک کنید. صفحه ورود برای شما باز می شود. پس از وارد کردن شماره موبایل و کلیک روی دکمه ورود، یک پیامک حاوی کد پنج رقمی برای شماره موبایلی که وارد کردید ارسال می شود. پس از وارد کردن کد ارسالی و کلیک روی دکمه ورود، شما وارد سایت خواهید شد. سپس می توانید درصورت تمایل از طریق منوی پروفایل من نام خود را ثبت نمایید. توجه داشته باشید درصورتیکه باکلیک بر روی دکمه خروج از منوی بالای سایت از سایت خارج شوید، در هر زمان دیگر جهت ورود مجدد باید مراحل فوق را تکرار کنید.

ثبت آگهی

جهت ثبت آگهی، بر روی منوی ثبت آگهی در بالای صفحه کلیک نمایید. در صورتیکه در سایت وارد نشده باشید به صفحه ورود/ثبت نام هدایت خواهید شد. پس از طی مراحل ورود که در بالا ذکر شده است، به صفحه ثبت آگهی هدایت خواهید شد. پس از ورود به صفحه مذکور ابتدا موقعیت مکانی ملک و نوع آگهی را انتخاب کرده و سپس جزئیات کامل آگهی را به همراه عنوان ، عکس و توضیحات وارد نمایید. لطفا توجه داشته باشید درصورت عدم انتخاب موقعیت مکانی ملک و نوع آگهی، آگهی شما تایید نخواهد شد و توسط ادمین سایت حذف می شود. پس از انجام مراحل فوق روی دکمه آبی رنگ ذخیره و ارسال جهت بررسی کلیک نمایید. آگهی های ثبتی پس از حداکثر پنج ساعت کاری توسط ادمین سایت تایید و منتشر خواهند شد.

ثبت آژانس املاک

اگر مدیر آژانس املاک هستید شما می توانید با استفاده از منوی ثبت آژانس املاک در بالای سایت، صفحه اختصاصی آژانس خود را ثبت نمایید. بعد از تائید ثبت‌نام توسط ادمین سایت (حداکثر یک روز کاری پس از ثبت نام)، به آژانس شما یک شناسه یا ID و یک آدرس صفحه اختصاصی آژانس تعلق می گیرد و شما قادر خواهید بود آگهی های خریدوفروش و اجاره املاک خود را در صفحه اختصاصی آژانس خود درج نمایید و همچنین این آدرس را در اختیار مشتریانتان قراردهید تا به راحتی به آگهی های شما دسترسی داشته باشند. هر آگهی در شمال فایل یک کد مخصوص خود دارد علاوه بر این امکان ثبت کد فایلینگ آژانس هم هنگام ثبت آگهی وجود خواهد داشت.

با اضافه کردن شماره مشاوران زیرمجموعه و ارائه شناسه آژانس به آنها، مشاوران شما میتوانند با موبایل خودشان وارد سایت شوند و با نام و لوگوی آژانس شما آگهی ثبت کنند. درصورتی که پیج اینستاگرام در پروفایل شما درج شده باشد، ما می توانیم در صورت تمایل آگهی های ثبتی آژانس شما را در صفحه اینستاگرام شمال فایل استوری و تبلیغ نماییم. همچنین در صورت تمایل این امکان وجود دارد که لوگو و شماره تماس شما هنگام ثبت آگهی بر روی عکسها واتر مارک شوند.

تنها مالک یا مدیر آژانس می تواند با شماره موبایل خود وارد شده و ثبت آژانس املاک را انجام دهد و تنها او می تواند اطلاعات آژانس را ویرایش و مشاوران زیرمجموعه را اضافه یا حذف نماید. در صورت حذف مشاور زیرمجموعه، کلیه آگهی های آن مشاور از سایت حذف خواهد شد. اطلاعات ویرایش شده پس از تایید مجدد توسط ادمین، در سایت نمایش داده خواهد شد.

دریافت پیامک منطقه ای

دراین قسمت پس از انتخاب شهر مورد نظر، آگهی های ثبتی کاربران مربوط به آن شهر بصورت رایگان برای شما پیامک خواهد شد. لطفا توجه داشته باشید فقط کاربرانی پیامک دریافت خواهند کرد که سرویس دریافت پیامک تبلیغاتی خود را مسدود نکره باشند.