-->

قوانین و مقررات استفاده از سایت شمال فایل

با توجه به الزام هر مجموعه به قانونمندی، بدیهی است که دسترسى و استفاده شما از سايت شمال فایل مشروط به رعايت قوانین و مقررات سایت می باشد. ورود شما کاربران عزیز به سایت به منزله پذیرش قوانین مندرج در این صفحه تلقی خواهد شد و این بدان معنی است که شما به عنوان کاربر، بدون هيچگونه محدوديت و شرطى قوانین و مقررات سایت شمال فایل را پذيرفته و اقرار مى‌نماييد که هرگونه توافق ديگرى بين شما و سايت شمال فایل در اين زمينه ملغى و بلا اثر خواهد بود. در صورت عدم موافقت با قوانین و مقررات لازم است بلافاصله استفاده از اين سايت را متوقف نماييد.

سایت شمال فایل دات کام (shomalfile.com) تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است.

سایت شمال فایل ممکن است قوانین مندرج در این صفحه را جهت انطباق با قوانین جاری کشور در طول زمان تغییر دهد. کاربران لازم است با مراجعه به این صفحه از تغییرات و شرایط لازم الاجرا مطلع شوند.

استفاده شما عزیزان از سايت با مسئوليت شخصى خود شما صورت مى‌گيرد. سايت شمال فایل تعهدى در قبال خسارات مستقيم، اتفاقى، تبعى، غير مستقيم و کيفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از سايت ندارد.

کلیه آگهی ها و محتوای ارائه شده و همچنین نام، آدرس و مشخصات آژانسهای املاک معرفی شده در سایت شمال فایل تنها جنبه اطلاع رسانی دارد. مسئولیت آگهی های منتشر شده و صحت مشخصات آژانسهای املاک معرفی شده، بعهده کابران ثبت کننده می باشد. کاربران ثبت کننده اشخاص عموم جامعه هستند و هیچ نوع رابطه‌ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند. سایت شمال فقط نمایش دهنده آگهی بوده و در معاملات ملکی هیچ‌گونه منفعتی ندارد. لطفا قبل از انجام هرگونه معامله، با منابع موثق مشورت کرده و با رعایت نکات امنیتی اقدام نموده و از صحت ملک و مدارک و مشخصات آژانس املاک اطمینان حاصل نمایید. سایت شمال فایل هیچگونه مسؤولیتی جهت آگهی ها و آژانسهای املاک ثبت شده ندارد.

هرگونه پيام يا مطلبى از جمله آگهي، عکس، نام و نام آژانس و غيره که به سايت شمال فایل ارسال مى‌گردد غير محرمانه و غير قابل تملک تلقى خواهد شد. کلیه اطلاعات ارسالی به سايت شمال فایل مى‌تواند توسط سايت و کاربران آن به هر منظورى و بصورت غير محدود براي باز توليد، افشاءِ، مخابره، نشر، پخش و يا ارسال و الصاق بکار رود.

سایت شمال فایل همواره در تلاش است آگهی‌ها را با اطلاعات صحیح و درست منتشر کند و کاربران موظفند اطلاعات صحیح را در سایت درج کنند. سایت شمال فایل مجاز است اطلاعات درج شده را بررسی و در صورت لزوم ویرایش یا حذف نماید.

در هنگام ورود یا ثبت نام در سایت شمال فایل شما موافقت می کنید که اطلاعات دقیق و معتبری از خود ارائه دهید و درصورت هرگونه تغییر این اطلاعات را بروزرسانی کنید.

سایت شمال فایل به غیر از نام و شماره موبایل، هیچ اطلاعات محرمانه ای از کاربر مطالبه نمی کند. هر کاربر سایت شمال فایل شخصاً مسئول هرگونه فعالیت تحت نام کاربری خود می باشد. از آنجا که نام کاربری هر کاربر، شماره موبایل وی می باشد و کد ورود و ثبت نام در سایت از طریق پیامک به موبایل کاربر ارسال می شود ، کاربر موظف به حفظ حریم شخصی موبایل خود در قبال دسترسی دیگران به کد ارسالی می باشد.

سایت شمال فایل همواره سعی می کند تا برای کاربران یک محیط امن و معتبر آنلاین فراهم سازد. لطفاً در صورت بروز مشکل یا نقض قوانین وضع شده تیم پشتیبانی ما را مطلع سازید تا اقدامات مربوطه را در اسرع وقت انجام دهیم.

کاربر باید شماره موبایل و سایر اطلاعات را به‌ طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

سایت شمال فایل از طریق پیامک به کاربران اطلاع رسانی می‌کند. شما بدینوسیله موافقت خود را با دریافت پیامک از سایت شمال فایل اعلام می دارید.

کاربران سایت شمال فایل با ثبت اطلاعات تماس خود در سایت، با دریافت تماس و پیام از افراد عمومی موافقت می‌کنند. همچنین کاربران با ثبت آگهی رضایت خود را جهت نمایش همه اطلاعات آگهی از جمله نام و شماره تلفن در سایت اعلام میکنند.

سایت شمال فایل دارای لینک‌هایی به سایر سایت‌ها می‌باشد و لینک آن در سایر سایتها نیز موجود است. لطفا توجه داشته باشید اين سايت‌ها توسط اشخاص و يا شرکت‌هاي ديگرى غير از سايت شمال فایل ايجاد شده‌اند و شمال فایل هیچ گونه مسوولیتی در قبال فعالیت‌ها و مطالب این سایت‌ها نخواهد داشت و به کاربران خود توصیه می‌کند که در هنگام مرور سایت‌های مذکور حتما قوانین مربوط به امنیت خصوصی آنها را مطالعه فرمایند.

سايت شمال فایل به هيچ سازمان، نهاد و تشكل عمومي ، دولتي و نيمه دولتي وابسته نيست و بصورت خصوصي اداره مي شود.

سایت شمال فایل تعهدی برای نگهداری فایلها روی سرور ندارد و در شرایط خاص ممکن است فایلهای اعضاء بدون اطلاع قبلی حذف گردند. فایل‌های ذخیره شده اعضاء که ناقض قوانین سایت باشند، بدون اطلاع قبلی حذف می‌شوند.

ارائه خدمات رايگان در سایت شمال فایل باعث ايجاد حقي براي كاربر يا شخص ثالث نخواهد شد و در صورت لزوم، سايت شمال فایل مي تواند با صلاحديد خود از ارايه خدمات رايگان به كاربر خودداري نمايد. همچنین سایت شمال فایل مجاز است در هر زمان در صورت صلاحدید آگهی ها یا اطلاعات آژانس املاک را بدون اطلاع قبلی حذف نماید.

سايت شمال فایل می تواند هر نوع تغييرات را كه لازم بداند در سايت و اطلاعات و خدمات و غیره در هر زمان و بدون اطلاع قبلی انجام بدهد.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی سایت یعنی shomalfile.com و شماره پیامک 30002101002550 هست. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال پیامک، شماره تماس و شبکه‌های اجتماعی مندرج در سایت با کاربران تماس نمی‌گیریم. برای تماس با سایت از طریق ایمیل، فقط آدرس‌ ایمیل info@shomalfile.com مجاز هست.

سن قانونی جهت استفاده از خدمات سایت شمال فایل، 18 سال به بالا می باشد. کاربران زیر 18 سال باید تحت نظر والدین یا قیم قانونی خود از سایت استفاده نمایند.